کلمبو اعتصاب پورت فلج! بزرگترین بندر نیجریه به شدت متراکم شده است!

- Jul 27, 2020-

اخیرا ، به دلیل آب و هوای بد ، وضعیت اپیدمی و دلایل دیگر ، برخی از پورت های مهم شده اند تا حد معینی تحت تاثیر قرار.اعتراض و اعتصاب در بندر کلمبودر تاریخ 21 ژوئیه ، اتحادیه از قدرت بندر کلمبو از سری لانکا گفت: برنامه ریزی شده است برای برگزاری یک اعتراض و اعتصاب در شرق ترمینال کانتینر از پورت کلمبو از 22 ژوئیه برای یک هفته.


در حال حاضر 23 اتحادیه صنفی در صنعت بندر کلمبو وجود دارد و همه اعضای اتحادیه کارگری در این تظاهرات شرکت کرده اند. فعالیت های اعتراضی در ترمینال کانتینری شرق بندر کلمبو ، تا حد زیادی منجر به فلج کل بندر و شکست ترخیص کالا از گمرک می شود.


حمل بار و دوستان تجارت خارجی در این بندر باید توجه پرداخت.

بندر کلمبو, همچنین به عنوان پورت مصنوعی کلمبو شناخته شده است, نه تنها بزرگترین بندر در سری لانکا, بلکه یکی از بزرگترین بنادر مصنوعی در جهان.


منطقه بندری از پورت کلمبو ۲۴۰۰۰ متر مربع است. دو ورودی بندر وجود دارد. عمق آب از بندر بین 9 متر و 11 متر است. شرایط خوب هستند. آن را مناسب برای کشتی لنگرگاه بزرگ و فوق العاده بزرگ است. این می تواند پارک ۴۰ کشتی های فوق العاده بزرگ و برخی از کشتی های کوچک و متوسط در همان زمان.


سه موانع موج در جنوب غربی ، شمال شرقی و شمال غربی بندر وجود دارد ، با یک طرف رو به دریا. محل عالی و مناسب برای کشتی ها را وارد کنید و ترک است.

موقعیت جغرافیایی عالی بندر کلمبو در سری لانکا ، که فقط در یک موقعیت مرکزی در سواحل شرق و غرب اقیانوس هند قرار دارد ، حدود ۳۰۰۰ کیلومتر دورتر از تنگه مالاکا و خلیج عدن است ، بنابراین یک پورت ترانزیت و پورت عرضه برای کشتی های عبور از اقیانوس هند است.بزرگترین بندر نیجریه به شدت متراکم شده استپورت APAPA ، بزرگترین بندر نیجریه ، در حال تجربه احتقان جدی است. ناوگان کانتینر شده است انتظار در خارج از بندر برای چند ماه فقط به صف در.


در حال حاضر ، تمام جاده های منتهی به بندر لاگوس در احتقان جدی هستند. خطوط طولانی از کامیون ها وجود دارد. رانندگان امیدواریم که در اسرع وقت به پورت برسند ، ظروف صادراتی را پایین بیاورید یا ظروف وارداتی را انتخاب کنید.

در طول این مدت ، رانندگان در سفر گل آلود و کثیف ماند. با توجه به رگبار باران در منطقه ، شرایط جاده بدتر است. آنها غرق, خوردن و خواب در منطقه در شب, انتظار به بندر اجازه داده شود.